Na Mezinárodním letišti George Bushe v americkém Houstonu měla ve čtvrtek ráno úklidová četa plné ruce práce. Nedopatřením se tam totiž spustil hasicí systém, který místo zaplavil bílou pěnou. Bylo jí tam dokonce tolik, že uvěznila auta, která tam byla zaparkovaná. Vypadalo to, jako by vypukla sněhová kalamita. Podle letiště šlo o biologicky odbouratelnou pěnu a incident neměl žádný vliv na cestující. Podívejte se na video.