Lupič vykradl galvanovnu ve Chvaleticích na Pardubicku. Odnesl si kořist za milion a sto tisíc korun.
Z galvanovny zmizelo 30 kilogramů mědi a skoro 10 kilo stříbra.
Galvanovna je letos vyloupená už potřetí. Nejhůř skončila v březnu, kdy zloději odnesli 200 kilogramů stříbra.
Policie nevylučuje, že ve všech třech případech šlo o stejného pachatele. Vyšetřovatelé prověřují současné i bývalé zaměstnance podniku.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz