APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Lupič odnesl z galvanovny deset kilo stříbra

Lupič vykradl galvanovnu ve Chvaleticích na Pardubicku. Odnesl si kořist za milion a sto tisíc korun.

Z galvanovny zmizelo 30 kilogramů mědi a skoro 10 kilo stříbra. 


Galvanovna je letos vyloupená už potřetí. Nejhůř skončila v březnu, kdy zloději odnesli 200 kilogramů stříbra. 


Policie nevylučuje, že ve všech třech případech šlo o stejného pachatele. Vyšetřovatelé prověřují současné i bývalé zaměstnance podniku.


mad s přispěním Petra Brzka, tn.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz