Zloději ukradli pouliční lampu. Kov jeli prodat do sběrných surovin. Chytili je ale strážníci.
Na kuriózní krádež narazili městští strážníci ve Zlíně. Dvojice mužů si chtěla přivydělat a ukradla tedy sloup pouličního osvětlení. Ten chtěla prodat do sběrny surovin.
Na zloděje ale náhodně narazila jedna z hlídek strážníků, která právě projížděla okrajovou částí města. Právě v tu chvíli převáželi muži několikametrový sloup na vozíku. Do sběrny ale už nedojeli.
Připad vyšetřuje policie.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz