Cizinecká policie kontrolovala cizince v Praze na Václavském náměstí. Zadržela čtyři z nich.
Ve středu večer dorazilo do centra pražské metropole asi 30 policistů z cizinecké policie. Cestou od Národního muzea dolů na Můstek kontrolovali cizince.
Akce byla zaměřená především na lidi bez povolení k pobytu v Česku. Po pár minutách se dostavily první úspěchy. Sítem kontrolorů neprošli čtyři lidé – jeden kvůli držení drog, ostatní neměli v pořádku dokumenty k pobytu.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz