Nákladní auto nabouralo v neděli večer do dvou sloupů. Řidič nadýchal skoro dvě promile.
Vlastním očím asi nevěřili lidé, kteří byli v neděli večer svědky dramatické dopravní nehody.
Na křižovatce ulic Černokostelecká a Limuzská v Praze vrazil náklaďák postupně do dvou sloupů veřejného osvětlení.
Bulharský řidič nadýchal 1,82 promile. Naštěstí nezranil několik lidí, kteří nic netušící postávali na nedaleké refýži.
Celý případ už vyšetřuje policie.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz