Podvodnice okradli stařenku o celoživotní úspory. Ta se nemohla nejak bránit.
O celoživotní úspory přišla během chvilky šestaosmdesátiletá Vlasta Volná z Ostravice na Frýdeckomístecku. Do rodinného domku, ve kterém žije sama, se vloudily dvě ženy ve věku kolem třiceti let.
Během několika sekund ji okradly o všechny peníze. Do domu se dostaly pod záminkou navýšení stařenčina důchodu. Důvěřivé ženě namluvily, že si potřebují ohledat dům, aby zjistily, jak je na tom žena po materiální stránce, a zda tak má na zvýšený důchod nárok.
Po vpuštění do domu ještě fintou přiměly Vlastu Volnou, aby jim ukázala, kde má uschované peníze. Jakmile spatřily peněženku, okamžitě po ní skočily.
Bezmocná stařenka pak jen šokovaně sledovala, jak ženy s peněženkou, v níž bylo 283 tisíc korun, prchají. Nezmohla se ani na odpor, ani na křik o pomoc. Po pachatelkách loupeže teď usilovně pátrají policisté.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz