Včera představili návrháři ze společnosti Cryptic Studios fanouškům Star Trek Online. Konečně máme první video!
Hru ukázal sám velký Leonard Nimoy, představitel vulkánského důstojníka Spocka. Nejdřív fanouškům zamával klasickým vulkánským pozdravem (ale tentokrát oběma rukama) a pak už se představovala hra.
Hra se odehrává v roce 2409 - vesmír se oproti událostem ve filmech trošku změnil, ale princip světa Star Treku je zachován. Půjde především o objevování galaxie, bojování s nepřátelskými civilizacemi a cestování do míst, kde mají mimozemšťané divné nosy a čela.
Hráč se ve hře stane kapitánem kosmické lodi. Bude velet malému plavidlu, postupně se bude propracovávat k lepším lodím, zkušenější posádce a nápaditějším misím. Navštíví místa neznámá i taková, která zná správný trekkie lépe než dívčí šatnu: Vulkán, Kronos, Bajor a další a další... Zpočátku budou k výběru dvě frakce - Klingonské impérium a Hvězdná federace planet.
Tvůrci slibují taktické souboje s převáděním energií do různých lodních systémů, převáděním posádky na rozličné úkoly apod. Dostatek akce si hráči užijí i při výsadcích na planety - tam se budou odehrávat přestřelky, ale i boje beze zbraně. Snad dojde i na oblíbené roztrhávání košil, kterým proslul kapitán Kirk...
A poslední důležitá zpráva - hra se bude dát hrát mezi platformami!
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz