Podívejte se na záběry, ze kterých se člověku zvedá žaludek. Kabiny lanovky vítr změnil v pořádnou houpačku.
Na unikátním videu z mobilního telefonu je vidět, jak to vypadá, když se poklidný výlet na Skalnaté pleso ve Vysokých Tatrách změní ve chvíle hrůzy.
Čas od času se lanovka na Skalnaté pleso zastaví kvůli poryvům větru. Tentokrát ale bezpečnostní zařízení, které kabiny při větru zastavuje, uvěznilo ve výšce několika desítek metrů turisty.
Naposledy se podobná situace stala v sobotu. Podle Tatranských lanových drah nehrozí, že by kabiny spadly. Turisté tak musejí přečkat, dokud se vítr neuklidní. Slabá útěcha pro lidi, kteří trpí závratí... Minuty stresu mohou poznamenat také nemocné nebo staré turisty.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz