Drzí lupiči v Mostě vykrádali opakovaně domy určené k rekonstrukci.
Další případ zlodějů s neobyčejnou drzostí. V Mostě nejdříve vylomili zámek u vchodových dveří nájemních domů a vyměnili ho za jiný, od kterého měli klíče.
Chtěli si tím ulehčit cestu pro další krádeže. Šlo především o domy určené k rekonstrukci, ze kterých si vzali vše, co se dalo zpeněžit.
Na policii někdo nahlásil, že malý krám nejspíš obývají feťáci.
Na místo okamžitě přijela zásahová jednotka. Po chvíli byl zadržen první zloděj.
Strážníci opatrně procházeli zbytek domu. Byl tam ještě schovaný druhý zloděj. Po chvíli ho zadrželi.
I přesto, že byl dům zabezpečen, zloději se do něj dostali a kradli všechno, co se dalo zpeněžit.
"Došlo tam ke krádežím na rozvodech, veškerý radiátory jsou pryč a došlo tam k havárii plynu." Řekl mluvčí majitele domu.
Zlodějům ale zatím nebyla prokázána způsobená škoda, můžou se tak vesele pohybovat na svobodě. Policie celou věc řeší jen jako přestupek.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz