Podle deníku Blesk má vztah Lucie Bílé a Václava Noida Bárty velké trhliny. "Rozvádíme se," přiznala Bílá.
Český showbyznys zřejmě přijde o jedno velké manželství. Vztah Lucie Bílé a Václava Noida Bárty už nepřipomíná romantický film z Hollywoodu. Po dvou letech od svatebního obřadu se Noid odstěhoval, ale s několikanásobnou zlatou slavicí jsou podle Blesku údajně stále dobří kamarádi.
Dlouhé čekání pacientů na ošetření u lékaře i příslovečné běhání po doktorech by brzo mělo skončit. Počítá s tím projekt řízené péče, který chce od začátku roku rozjet VZP. Nemocní by se objednávali k specialistům na konkrétní hodinu. Více se dočtete na titulní straně Hospodářských novin.
Letošní první obětí klíštěte je devětašedesátiletý muž z Loun. Píše o tom deník Právo. Na začátku července u něj doktoři diagnostikovali encefalitidu a o několik dní později zápas o život prohrál. Loni si kousnutí klíšťat vyžádala čtyři oběti.
Mladá fronta dnes píše o tom, jak pokračuje vyšetřování loupeže 153 milionů korun z Evropské třídy v Praze. Zloději trénovali akci dlouhou dobu dopředu na vyřazeném pancéřovém vozu jedné bezpečnostní agentury.
Vědci zřejmě odhalili jednu z příčin recidivy rakoviny i po zdánlivě úspěšné léčbě. V úterních Lidových novinách se také dočtete, že některé potraviny působí preventivně proti nádorovým onemocněním. Například ostružiny.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz