„Je to lepší, než se honit za politiky!“
Všichni ji považovali za workoholičku a přitom je z ní máma jako vyšitá!
Lucie Brunclíková - příkladná „zuřivá reportérka“ si svého mateřství opravdu užívá. „Miminko je na prvním místě,“ prohlašuje mladá maminka čtyřměsíčního chlapečka Sebastiana.
„I když mateřská rozhodně není žádnou ´dovolenou´, jsem hrozně šťastná. Měla jsem strach, jestli se na mateřské nebudu po tom shonu v televizi trochu nudit, ale to opravdu nejde! Musím na Sebastiana dávat pozor.
Bohužel nepatří mezi ty děti, které by celou noc klidně spinkaly. Kojím pravidelně po dvou hodinách. Teď mi začaly trochu vypadávat i vlasy, tak uvidím, jak mě mateřství změní. Ale stejně bych chtěla za dva roky další děťátko! Nechci, aby byl rozmazlený jedináček!“
Sebastian se má k světu!
Lucka s ním plánuje chodit na plavání pro miminka. Chcete vědět, jak si oba povedou? Sledujte Lucčin blog s podtitulem „O rodičích, dětech a jiných radostech a starostech…
Paříž a romantika může být i s miminkem!
Lucka si na pár dní s manželem během srpna dokonce odskočila do romantické Paříže. „Jeli jsme autem a Sebastián jízdu snášel výborně! Když byl trochu neklidný, zpívala jsem mu a recitovala různé básničky, to mu dělá dobře.“
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz