Nepotvrzená informace slibuje odhalení nové hry s Indiana Jonesem.
Podle serveru 1UP se příští týden dočkáme odhalení nové hry s Indiana Jonesem pro konzole PlayStation 3 a Xbox 360. V rámci toho uvidíme i první trailer. Hra údajně použije engine ze hry Star Wars: The Force Unleashed a datum vydání má být stanoveno na rok 2009.
O nové hře s Indiana Jonesem se mluví již od roku 2006, kdy se objevilo video a několik obrázků. Indy v něm jel na střeše tramvaje v San Francisku a shazoval dolů dotěrné nepřátele.
Nedávno se také objevila informace, že se pracuje na hře Indiana Jones and the Staff of Kings. Ta by měla vyjít na Nintendo DS a PSP pod hlavičkou Activision. Je pravděpodobné, že se pracuje i na dalších verzích pro jiné platformy.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz