Stodolní ulice v Ostravě se může připravit na pořádný mazec. Chystá se v ní obří rvačka fotbalových chuligánů.
Čtvrteční zápas ostravského Baníku se Spartakem Moskva slibuje fotbalový zážitek a zároveň pořádný mazec mezi fanoušky.
Polským hooligans se navíc nelíbí, že by se neměli dostat na stadion. Proto se s Ostraváky dohodli na bitce v ulicích.
"Domluvili jsme se, že si dáme férovku 200 na 200, celé by se to mělo uskutečnit na Stodolní," prozradil jeden z členů baníkovského tvrdého jádra. Férovkou se rozumí rvačka. Termín: v předvečer zápasu, tedy ve středu.
Hrozbu pouličních potyček berou vážně i policisté. Hlídkovat budou hlavně v nočních ulicích, připravují se mimořádná opatření. V akci bude více než 500 policistů. Jestli to bude stačit, se ukáže zítra večer a ve čtvrtek.
Tady se můžete podívat, jak se umí rozparádit fanoušci moskevského Spartaku.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz