APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

U Kutné Hory nalezena skládka plná chemikálií

Na zakázané skládce u Kutné Hory byly nalezeny bedny s chemikáliemi, místo hlídá policie.

Bedny s nejrůznějšími chemikáliemi byly nalezeny na polní cestě u zakázané skládky v blízkosti Kutné Hory.


Bedny s chemikáliemi jsou poschovávány mezi křovím a odpadky. Policie našla 12 beden s nebezpečným materiálem.




Látky jsou uloženy v skleněných nádobkách. Zpravidla to jsou různé prášky a tekutiny. Zatím se neví, o jaké chemikálie se jedná, ale radiace se u žádné z látek nepotvrdila.




Některé lahvičky mají na etiketě uvedeného výrobce Spolana Neratovice, na jiných jsou nápisy v azbuce a některé jsou dokonce zcela neoznačené.

pd s přispěním Jaroslava Kasnara, tn.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz