Dnes ráno někdo opakovaně vystřelil do černého mercedesu, který stál na sídlištním parkovišti ve Vysokém Mýtu.
Neznámý střelec do auta vypálil celkem tři rány. Dvě skončily v palubní desce, třetí v zadním kole. Na místě byly dvě jednotky pyrotechniků. Měli podezření, že je v autě výbušnina. Nakonec však žádnou nenašli.
„Podezření zatím nemáme. Vše je předmětem dalšího šetření,“ řekla mluvčí místní policie Eva Sichrová.
Podle našich informací mercedes patří bývalému odsouzenému Alešovi Vomelovi, který byl obviněn s dalšími čtyřimi muži za vydírání několika podnikatelů. Vomela se proti rozsudku odvolal a zatím pobývá na svobodě.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz