Dva mladí lidé zemřeli v pondělí odpoledne při nehodách na Plzeňsku.
Havárie se staly na opačných koncích kraje krátce po sobě.
První z nehod se odehrála krátce před 14:00 na mokré silnici mezi Losinou a Nezvěsticemi. Ve špatně přehledném úseku, kde je mnoho zatáček, se srazila dvě osobní auta.
Podle policie vjel s největší pravděpodobností řidič Škody 120 do protisměru, kde se střetl s projíždějícím vozidlem.
Řidič škodovky na místě zemřel. Tělo pětadvacetiletého řidiče zůstalo zaklíněné uvnitř vozu. Řidič druhého auta vyvázl úplně bez zranění, byl jen v šoku.
Policie teď celou nehodu šetří.
Srážka s tatrou
Neprůjezdná byla také silnice poblíž Vítkova na Tachovsku, kde se o necelou hodinu později čelně srazilo osobní auto s tatrou převážející beton.
Dvaadvacetileté řidičce osobního auta už nedokázali lékaři pomoct. Její auto zřejmě dostalo smyk na olejové skvrně, která se po silnici táhla v úseku několika kilometrů.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz