Dva muži ze středních Čech jezdili do Prahy krást auta a pak je rozebírali na náhradní díly. Jeden z nich byl bachař.
Oba muži se narodili v roce 1974 a pocházeli z Českobrodska. Specializovali se na vozy Škoda Felicia.
Podle policie mají na svědomí nejméně tři krádeže aut, vyšetřují se ale i další případy. Je proto pravděpodobné, že toho oba muži mají na svědomí víc.
Zatčeni byli už ráno. Na toho, který pracoval ve věznici, si policisté počkali cestou do zaměstnání.
Během dopoledne probíhaly u obou mužů domovní prohlídky. Při nich policisté našli mimo jiné i zbraně včetně samopalu.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz