APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Z cisterny v železárnách unikal plyn. 180 lidí evakuovali

Jedovatý plyn začal unikat v úterý ráno z cisterny v areálu Moravských železáren v Olomouci.

Z cisterny v soukromé firmě, která sídlí v areálu Moravských železáren, unikly přibližně tři kubíky propan-butanu. Na cisterně byl totiž poškozený ventil.


Plyn, který zamořil celý areál, se nejprve snažili zneškodnit podnikoví hasiči.



Na pomoc jim přijeli i profesionálové, kteří museli evakuovat přibližně 180 zaměstnanců. Ti museli čekat více než hodinu, aby se mohli vrátit zpět ke své práci.


Případem se zabývá policie.

luc s přispěním Vandy Rajnochové, tn.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz