Zpravodajství

Ve Vrchlabí řádilo UFO. Máme VIDEO

Starší manželé spatřili v pondělí v noci ve Vrchlabí záhadný jev. Zůstal po něm tmavý kruh s houbami v místní školce.

V noci z pondělí na úterý navštívilo město Vrchlabí UFO. Alespoň to tvrdí manželé Pešinovi, kteří viděli z okna svého bytu zářivý objekt, který se nepravidelně pohyboval po noční obloze.


Předmět připomínal oranžový balon. Celé vesmírné představení trvalo tři, čtyři minuty.


Vetřelci ovšem zanechali ještě další stopu. V úterý ráno se na zahradě místní mateřské školy objevil kruh tmavé trávy, navíc na něm vyrostlo asi třicet hub.


Podle záhadologů mohou oba jevy spolu souviset. Záhadolog Vladimír Liška komentuje situaci takto: “Tmavý kruh a houby se na trávě školky mohly objevit, protože tam vesmírný předmět přistál, nebo se dotkl země."


Čas od času se dějí nevysvětlitelné jevy. Někdy způsobí pozdvižení, když u někoho doma začne řádit mluvící duch, tzv. poltergeist.


Ovšem naprostá většina podobných záhad se dá nakonec vědecky vysvětlit a nemusíme být ani tak radikální jako jsou čeští skeptici. Lenka Přibylová z Češkého svaz skeptiků k záhadám dodává: “Když se napijete, tak vidíte různé věci.“


Důkazy o "existenci mimozemšťanů" se objevují i v jiných oblastech České republiky. Geometrické obrazce se objevily letos v červenci v poli na Liberecku.

Návštěvníka z vesmíru údajně natočil i Američan Jeff Peckman z Denveru. Ve světě má ovšem UFO konkrétní podobu. Sestřih nejznámějších záběrů neidetifikovatelných létajících předmětů uvidíte na následujícím videu.


sn s přispěním Filipa Pultara, Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz