Novou hrou z dílny Blizzardu není pokračování úspěšného MMORPG.
Již Jeffrey Kaplan z Blizzardu dříve řekl, že jejich nová hra bude jiná a nejde o World of Warcraft pro konzole. Ředitel Blizzardu Mike Morhaime pak řekl, že rozhodně nepracují na pokračování World of Warcraft. Oba se pak shodují v tom, že jejich nový titul bude zcela jiný a nabídne odlišný herní zážitek, který snad nebude ubírat World of Warcraft hráče.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz