Co je horší než nacisté? No přeci nemrtví nacisté!
O víkendu jsme vás již informovali o nemrtvých nacistech v Call of Duty: World at War. Naštěstí se zombie ověšené hákovými kříži nebudou producírovat normální herní kampaní, ale ve speciálním režimu až pro čtyři hráče, kteří budou muset odolávat jejich nájezdům.
Díky serveru se můžete podívat na zoubek tomuto hernímu módu i samotným nacistům. Ti sice nemají žádné zbraně, ale na mrtvoly jsou docela rychlí a jejich počty značně převýší množství vašich nábojů.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz