APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Učitel ubil žáka, který neměl domácí úkol

Učitel ubil žáka, který neměl domácí úkol
Zdroj: tvnoviny.sk

Pedagog chtěl chlapce nejdříve potrestat pravítkem, pak ho vytáhl na chodbu a praštil pěstí do břicha.

Egyptský učitel Haitham Nabeel Abdelhamid na základní škole v Alexandrii ubil k smrti svého jedenáctiletého žáka. Chlapec Al Masry Alyoum si jen nedodělal domácí úkol. S odvolaním na místní média to uvedla britská BBC.


Učitel matematiky se naštval a nejdříve chtěl chlapce potrestat pravítkem. Potom ho ale vytáhl ze třídy na chodbu, kde ho brutálně praštil do břicha.


Mladý žák upadl a odvezli ho do nemocnice. Tam zemřel na následky prudkého snížení krevního tlaku a selhání srdce.


Prokurátorovi učitel vysvětloval, že chtěl chlapce pouze naučit disciplíně, ne ho zabít. Hned byl odvezen do vazby a čeká ho soud za zabití.


tvnoviny.sk

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz