APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Elvis Presley pozdravil své vnučky ze záhrobí

Lisa Presley vyvolala svého otce ze záhrobí. Pochlubila se mu se svými dcerami.

Lisa Marie Presley představila zemřelému otci novorozená dvojčata, dcerky Finley a Harper. Podle deníku Daily Star se duchovní spojení prostřednictvím zkušeného média skutečně podařilo. Slavný zpěvák tak údajně vstal z mrtvých a potěšil se nad rozrůstající se rodinou.


Lisu dojemné setkání dojalo prý až k slazám. "Byl to můj táta. Elvis za námi přišel, aby se potěšil se svými vnučkami," nechala se slyšet Lisa, která se také vydala na dráhu zpěvačky. 


Prý si je absolutně jistá, že to byl právě její otec, protože cítila nezaměnitelnou pozitivní energii patřící Elvisovi. "Médium mluvilo tátovým hlasem a jeho prostřednictvím mi táta řekl, že se má na druhé straně dobře, je na mě hrdý a má krásné vnučky. A že na mě i děti dává pozor, aby se nám nic nestalo," prozradila Lisa. 


Elvis měl ještě dodat, že ačkoli není přítomen fyzicky, nikdy ji ani její matku Priscillu neopustil.

sn, Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz