APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

HiTech kamion od HP skončil. V Praze ho vykradli

HiTech kamion od HP skončil. V Praze ho vykradli
Zdroj: Oficiální zdroj

Hewlett-Packard předváděla v Praze svůj kamion nabitý nejmodernější technikou. Prezentace dnes ukončila.

Zástupci HP předčasně ukončili celoevropské roadshow kamionu, který měl představit produkty určené pro vánoční trh.
Vozidlo, které bez úhony projelo celou východní Evropu od Estonska, přes Litvu až po Slovensko, bylo v noci vykradeno v Praze – Holešovicích.

Zdroj: Oficiální zdroj

V rámci roadshow firma předváděla počítač TouchSmart PC ovládaný dotykem prstu, nejnovější modely notebooků a počítačů pro domácí zábavu.


Kamion měl dále mířit do Holandska, Francie, Španělska a Švýcarska. "Vzhledem k tomu, že se v řadě případů jednalo o unikátní prototypy, které nejsou běžně k dostání, je jeho další cesta ohrožena," dodala firma.


Celkovou škodu odhadla HP na více než půl milionu korun.

tn.cz, adr

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz