Electronic Arts oddálili vydání očekávané střílečky.
Jeden z nejzajímavějších titulů, který pro nás chystali Electronic Arts a DICE byl opět odložen. Vydání hry Battlefield Heroes, která měla být ke stažení kompletně zdarma, bylo opět posunuto. Tentokrát na příští rok.
“Betaverze Battlefield Heroes by se měla otevřít znovu příští rok“, řekl producent hry James Salt. Hra, která měla být původně hratelná již tyto letní prázdniny, nakonec vyjde mnohem později. Hráči se jí dočkají až v roce 2009. Možná…
Videohra Battlefield Heroes měla být vlašťovkou mezi videohrami od Electronic Arts. Měla nabídnout hraní zdarma a hráčí by si dokupovali jen nové kostýmy a zbraně, aniž by ovlivnili hru samotnou.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz