Zpravodajství

Opilec se svlékl v autobuse a vymočil se za jízdy

Muž se svlékal a močil v autobuse ze Znojma do Prahy. V krvi měl 2,98 promile.

Dvaatřicetiletý silně podnapilý muž nastoupil do autobusu v Jihlavě. Cestou se začal svlékat a poté se přímo v autobuse před ostatními cestujícími vymočil.


"Stalo se to ve čtvrtek odpoledne. Veřejné pohoršení budil na lince silně podnapilý muž z Jihlavska," informovala jihlavská policejní mluvčí Jaroslava Slavíková.


Opilce převezla policejní hlídka na záchytku, aby vystřízlivěl. Při přijetí nadýchal 2,89 promile. Muži hrozí pokuta za výtržnictví.


Není ale zdaleka jediný, kdo měl chuť močit na veřejnosti. Podívejte se na video z jedné zahraniční benzínky. Opilá žena se tam vymočila přímo mezi regály.V únoru zase obletělo svět video, na němž močí zpěvačka Alanis Morissette ve výtahu.


Onehdy se zase nechala slyšet Mariah Carey. Svůj největší hit s názvem Hero prý vymyslela při čurání. Nikoliv ovšem na veřejnosti, ale na toaletě.


A o exhibicionisty není nouze ani v Česku. Při jedné nehodě, která se obešla bez vážnějších zranění, si z redaktora a policistů utahoval opilý cyklista.


Jinak to ale chodí v zahraničí...


A ještě jedna ukázka. V ní mladí Rusové zkoušejí, co s člověkem udělá půllitr vodky vypitý na ex.


Mediafax, hav, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz