Na Štěrboholské spojce vrazil osobák do betonové zídky a svodidel. Na místě jsou dva mrtví a jeden raněný.
V neděli krátce po půl šesté se stala dopravní nehoda v ulici Štěrboholská spojka. Ve směru do Prahy za čerpací stanicí Agip řidič felicie zřejmě nezvládl řízení na lehce namrzlé vozovce a narazil do betonové zídky a svodidel.
Na místě zemřel otec s pětadvacetiletou dcerou. Třetí člen posádky osobního vozu, mladá dívka, vyvázla z nehody se středně těžkými zraněními a byla převezena do vinohradské nemocnice.
Před sjezdem na Dolní Počernice zůstal jejich vůz zapasovaný mezi svodidly a betonovou zábranou. Zelený vůz museli z prostoru mezi svodidly a zábranou pomocí navijáku vytáhnout hasiči, aby mohli vyprostit těla. Vozu už předtím odřízli střechu, ale dvěma pasažerům už nebylo pomoci.
Policisté zatím zjišťují, proč auto sjelo ze silnice. Z krátké brzdné dráhy policisté odhadují, že za nehodu může řidičův mikrospánek.
Osazenstvo vozu se vracelo z hor, protože kolem vraku byly poházené lyže a snowboardy.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz