APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Puberťáka zabil plyn. Udusil se ve stanu v lese

Puberťáka zabil plyn. Udusil se ve stanu v lese
Zdroj: oficiální zdroj

Propan-butan unikal z tlakové láhve. Ani přivolaní záchranáři nedokázali chlapci pomoci, zemřel na místě.

Mrtvé tělo šestnáctiletého mladíka leželo ve stanu nedaleko rodinného domu v Nahošicích nedaleko Blížejova na Domažlicku.


Nešťastníka objevili příbuzní. Ti přivolali záchranáře, ale jejich snaha už byla marná. Pravděpodobnou příčinou smrti byla otrava plynem z propan-butanové láhve.


Tragédii plnou otazníků teď budou vyšetřovat policisté. Ti musí zjistit mimo jiné to, za šlo o nešťastnou náhodu či o sebevraždu.


Podle hasičů mladý muž zřejmě přespával v lese asi 300 metrů od obce v indiánském tepee.

Mediafax / tn.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz