Zpravodajství

Monkey Business v Lucerně. Tak se vítají král a bohové!

Ve středu večer naplnili velký sál pražské Lucerny fanoušci téhle kapely v čele s Matějem Ruppertem.

Matěj nenechal nic náhodě a nastoupil opravdu ve velkolepém stylu. Publikum pozdravil otázkou : "Takhle se vítá král a bohové? Tady jsou Monkey Business, kde jsou vaše ruce!“ Na hlavě při tom měl obří zlatou korunu a na sobě hermelín z peří.


Při skladbě Party shit se přidala i zpěvačka TONYA GRAVES v obrovském chocholu a plášti . Stylové byly i vokalistky – víly v bílých šatech s květinovými čelenkami.Vánoční koncert, který tak trochu zakončil podzimní turné kapely, zahájila Tereza Černochová s kapelou Showstation. Tereza si dokonce střihla i jeden kousek společně s Danem Bártou.


Jak je u Monkey Business zvykem, k vidění byly originální kostýmy a zajímaví hosté, kterým dominoval Glenn Hughes. Pokud tápete, tak se jedná o bývalého zpěváka a basáka legendárních Deep Purple, jenž s kapelou spolupracoval už na albu Kiss Me On My Ego.


Na koncertě také premiérově zazněly některé z nových skladeb, které najdete na chystané desce s názvem Twilight Of Jesters. Její vydání má kapela naplánované na začátek příštího roku, podle všeho vyjde v únoru.

Kateřina Lang
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz