Ačkoliv premiéra druhého dílu Transformers do kin vstoupí až v červnu, Paramount již ohlásil na rok 2011 třetí pokračování.
Třetí Transformers by tak měli do kin dorazit dva roky po premiéře druhého pokračování s podtitulem Pomsta poražených, jehož americká premiéra je stanovena na 26. června 2009. Do českých kin bude film uveden již o den dříve.
První snímek ze série Transformers loni po celém světě utržil více než 700 milionů dolarů. Producenti jsou si tak s diváckým úspěchem dalšího pokračování natolik jistí, že ani nečekají na přijetí druhého dílu.
Upoutávka na první díl
Snímek Transformers je inspirován populárními hračkami, které v sobě spojují roboty a dopravní prostředky. První snímek z roku 2007 vznikl v režii Michaela Baye a produkci Stevena Spielberga. Shia LaBeouf ztvárnil chlapce, který sleduje invazi vesmírných monster na Zemi.
Mimozemské civilizace Autobotů a Deceptikonů zde nacházejí zdroj energie, který může jedné straně přinést vítězství v nekonečné válce. V druhém pokračování se poražení Desceptikoni opět vracejí na Zemi, aby tu vyrovnali své nevyřízené účty.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz