APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Kolaps na dopravních inspektorátech

istě nejsem jediná kdo upozorňuje na situaci, která nyní nastala na dopravním inspektorátu Praha 5.

myslím, že další DI v Praze nejsou vyjímkou), odbavení a resp. vystání si pořadového čísla - ti šťastnější, dnes pán čekající od 01.00 hodiny v noci obdržel pořadové číslo 84, já bohužel přišla až v 5.45 a na mě se již číslo nedostalo.


A  nešla jsem tam jen proto, že bych byla z těch kteří jdou odhlásit auto, které spadá do zákona o ekologické dani, bohužel se sešly dva zákony a tak se muselo již dopředu očekávat co na konci roku nastane, ale mám pocit z návštěvy na DI z minulého týdne (číslo na mě vyšlo -  164, takže ráno 2,2 hod. a odpoledne cca 2 hod. - nelze odhadnout, kdy na vás dojde řada), že si nás zákazníky, akorát vychutnávají - proč nemohou např. posílit pracovní dobu - pátek zavřeno a nebo termín prodloužít?


Ach jo, kam se to zase ženeme - tolik naštvaných lidí jako dnešní ráno jsem již dlouho neviděla.

Marie Šilarová

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz