istě nejsem jediná kdo upozorňuje na situaci, která nyní nastala na dopravním inspektorátu Praha 5.
myslím, že další DI v Praze nejsou vyjímkou), odbavení a resp. vystání si pořadového čísla - ti šťastnější, dnes pán čekající od 01.00 hodiny v noci obdržel pořadové číslo 84, já bohužel přišla až v 5.45 a na mě se již číslo nedostalo.
A nešla jsem tam jen proto, že bych
byla z těch kteří jdou odhlásit auto, které spadá do zákona o
ekologické dani, bohužel se sešly dva zákony a tak se muselo již
dopředu očekávat co na konci roku nastane, ale mám pocit z návštěvy na
DI z minulého týdne (číslo na mě vyšlo - 164, takže ráno 2,2 hod. a
odpoledne cca 2 hod. - nelze odhadnout, kdy na vás dojde řada), že si
nás zákazníky, akorát vychutnávají - proč nemohou např. posílit
pracovní dobu - pátek zavřeno a nebo termín prodloužít?
Ach jo, kam se to zase ženeme - tolik naštvaných
lidí jako dnešní ráno jsem již dlouho neviděla.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz