Mrtvé tělo staršího muže dnes vylovili z rybníka u Zbiroha. Tělo bylo částečně zamrzlé do ledu.
V rybníce za vesnicí Chotětín nedaleko Zbiroha dnes policie vylovila zamrzlou mrtvolu staršího muže. I když není vyloučeno cizí zavinění, podle našich informací se jednalo o nešťastnou náhodu. Muž se nejspíše vracel z restaurace, nebo se mu udělalo nevolno a spadl do ledového rybníka.
Jak dlouho tělo ve vodě leželo, prozradí podle mluvčí policie Jany Tomkové až soudní pitva.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz