Silnice jsou na většině míst Česka sjízdné bez omezení. Na severu pozor na silný vítr a mlhy.
V Moravskoslezském kraji v Petřvaldech se stala nehoda v úseku Lubina - Ostrava-Nová Bělá. Nehoda se stala také v Byšicích ve Středočeském kraji. Osobní auto se srazilo s kamionem.
Před silným jihovýchodním větrem varuje informační systém ministerstva dopravy v Libereckém kraji, a to na Českolipsku, Liberecku a Jizerských horách.
Na Jablonecku v Libereckém kraji by si řidiči měli dávat pozor kvůli mlze. Ta se místy válí také na Jičínsku v Královéhradeckém kraji. Mlha se válí také na Vysočině na Jihlavsku a Třebíčsku.
Zvýšenou opatrnost doporučuje ministerstvo také v Pardubickém kraji. Konkrétně na Pardubicku, Holicku, Chrudimsku, Třemošnicku, Orlickoústecku, Vysokomýtsku, Litomyšlsku, Svitavsku, Lanškrounsku.
S ujetým sněhem na silnicích se mohou potkat řidiči na Šumpersku v Olomouckém kraji a Chomutovsku v Ústeckém kraji.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz