Zpravodajství

EXKLUZIVNÍ zpověď učitelky z porna: Mám jen syna, nevím co dál

Učitelku angličtiny Miroslavu Prillerovou zná celá republika. Velkou radost z toho ale nemá.

Obrázky učitelky ze Znojemska, která souloží s mladíkem, obletěly celé Česko.


My přinášíme rozhovor s nešťastnou ženou, která doufala, že její sexuální hrátky zůstanou soukromým tajemstvím.Jediné video ze silvestrovské noci jí zcela změnilo život, pornosnímkem, v němž souloží s mladíkem, teď žije celé Znojmo.


Učitelka se po incidentu zhroutila, nic nezákonného ale nespáchala. Více ZDE!


"Byl to hrozný úlet, něco takového se mi stalo poprvé,“ šeptá Miroslava Prillerová. Až nyní přitom na povrch vycházejí nové skutečnosti vzniku snímku, o němž se původně hovořilo, že zachycuje soulož se studentem. "Není to pravda,“ brání se jednatřicetiletá učitelka.


Mladík pracuje jinde


Partner Prillerové vůbec není studentem školy, na níž blondýna vyučuje angličtinu. Devatenáctiletý Karel Kučera se vyučil truhlářem na znojemském učilišti v Přímětické ulici a nyní pracuje v truhlárně v Těšeticích, zhruba deset kilometrů od Znojma. "Už se o tom nechci bavit, opravdu ne, nic neřeknu,“ prohodil Kučera mezi dveřmi a zmizel.


Rodina nese zveřejnění snímku těžce


Zveřejnění intimního snímku převrátilo naruby život celé rodině. "Nejhůř to nese děda, ten se s tím nemůže srovnat,“ říká tiše babička Miroslavy Prillerové. Zničená je ale i její maminka Marie. "Holka je hrozná naivka. Vždycky někomu naletí a pak to dopadne špatně. Ale jinak je moc hodná, nikdy s ní nebyl žádný problém,“ dodává Marie Prillerová.


O tom, že zveřejnění videa, které mělo zůstat soukromé, může zničit člověku život, svědčí i další případy. Najdete je TADY.

Sama matka Prillerová také přiznává, že chtěla dceru vyhodit z domu. "Hrozně mě to naštvalo a chtěla jsem ji vyhodit, ale pak jsem si vzpomněla, jak za svého syna, heparinového vraha, bojoval pan Zelenka. Musela jsem se za ni postavit,“ dodává matka.


Jednatřicetiletá učitelka je na první pohled introvertní žena a sama to i potvrzuje. "Nemám moc kamarádek, jsem spíš uzavřená.“ Znojemská rodačka, která po vystudování zdejšího gymnázia pracovala rok v ústavu pro postižené děti, absolvovala Střední odbornou teologickou a misijní školu v Kolíně. "Jeptiškou jsem ale být nechtěla. Jen ráda pomáhám lidem. Proto mě také bavit učit. Jenomže s tím je teď konec. V červnu mi ve škole vyprší smlouva a co bude potom, to nevím,“ klopí oči smutně.


Otec dítěte se k rodině nehlásí


Doma se stará o tříletého syna Jacka. Jeho americký otec totiž od rodiny odešel a už dva roky o sobě nedal vědět. "Odešla jsem do Anglie jako au-pair, v Americe jsem pak tři roky dělala servírku,“ rozvádí svůj životopis učitelka.


Zdroj: Dušan Vrbecký


Právě za mořem se seznámila s otcem svého syna. Když otěhotněla, vrátila se domů. "Chtěla jsem mít jistotu a zázemí,“ vysvětluje. Jeremy Witt, její přítel, za rodinou dorazil do Čech, po roce ale zmizel. "Odjel do Ameriky s tím, že vydělá peníze a vrátí se, ale už se dva roky neozval,“ dodává Marie Prillerová. Malý Jack, který se narodil ve Znojmě, byl mezi tím svěřen soudem do péče matky.


Studenti stojí za učitelkou


Jasno mají v celém případu i studenti školy. "Ten kluk není odtud a celé to bylo mimo školu. Je špatné, že to někdo zveřejnil na internetu. Ten, kdo tam to video dal, by měl být potrestaný,“ říká jeden ze studentů Miroslavy Prillerové. A stejně to vidí i další. "Máme paní učitelku rádi a stojíme za ní.“


Studenti dokonce své angličtinářce, která je momentálně v pracovní neschopnosti kvůli chřipce, poslali SMS zprávu, v níž jí vyjadřují podporu. "Milá paní učitelko, brzo se uzdravte a buďte silná. Držíme Vám palce, protože víme, že se o Vás strašně lže a stojíme při Vás. Chtěli bychom Vás zítra navštívit a chceme na Vaši obranu sepsat petici. Vaši žáci.“

Dušan Vrbecký, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz