Herečka Olga Kurylenko se objeví totálně nahá na titulní straně únorového čísla ruské mutace časopisu Maxim.
Ukrajinskou herečku Kurylenko zná takřka celý svět. Proslavila se jako Bond girl z posledního snímku o neohroženém agentovi 007 Kvantum útěchy (Quantum of Solace), který se v českých kinech objevil v listopadu loňského roku.
Vedle stříbrného plátna se Olga dříve živila i jako modelka. Únorový Maxim otiskne několik lechtivých fotografií, ve kterých se herečka nebála vysvléknout úplně dohana. Snímky v mrazivém počasí jistě zahřejí nejednoho muže.
Kdo je Olga Kurylenko?
Devětadvacetiletá Kurylenko pochází z Ukrajiny. Vyrůstala v neúplné rodině. Když jí bylo 13, odjela s matkou do Moskvy, kde si ji vybrali do modelingové agentury. Jejím prvním krokem do světa filmu byla role Iris ve snímku L'Annulaire.
Pak už její hvězda stoupala strmě vzhůru. V roce 2006 si zahrála ve filmu Paříži, miluji tě a o dva roky později se postavila před kameru po bok Daniela Craiga jako agenta 007 v bondovce Kvantum útěchy.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz