Zpravodajství

Senátorka a exministr VYDÍRALI TRAVOLTU fotkami mrtvého syna

Policie na Bahamách zatkla tři lidi podezřelé z vydírání herce Johna Travolty. Údajně chtěli zveřejnit snímky Travoltova zesnulého syna.

Zatčenými jsou bahamská senátorka Pleasant Bridgewaterová a řidič sanitky Tarin Lightbourne, uvedl server BBC.


Posledním zatčeným je bývalý ministr pro turistiku a přítel rodiny Travoltů.  Všichni podezřelí jsou vyslýcháni. Obvinění proti nim zatím nebyla vznesena.


Policii o vydírání informoval sám Travolta. Ohlásil, že neznámá osoba po něm požaduje 20 milionů dolarů za to, že nezveřejní fotky jeho mrtvého syna.


Travoltův šestnáctiletý syn Jett zemřel na Bahamách po záchvatu den po Novém roce 2009. Do nemocnice jej z hotelu Old Bahama Bay v sanitce převážel vyslýchaný Tarino Lightbourne.


Mladíka se přes všechny snahy lékařů oživit nepodařilo, a tak Travoltova dovolená skončila tragicky. O smrti Travoltova syna jsme vás podrobně informovali ZDE.   


Jett Travolta byl nejstarším synem Johna Travolty a jeho manželky herečky Kelly Preston.  Jett byl autista, trpěl astmatem a vzácným onemocněním takzvaným Kawasakiho syndromem. Manželé mají spolu ještě osmiletou dceru Ellu Blue.

moc, Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz