Podívejte se, jak dopadli australští vězni na Novém Zélandu při pokusu o útěk.
Dvojice australských vězňů se snažila při transportu policistům uprchnout. Lehké to ale trestanci neměli, byli totiž spoutaní.
Každý ze zlodějů chtěl lampu oběhnout z jiné strany, to ale neměli dělat. Zapomněli totiž na pouta, kterými byli k sobě připoutáni. Pouty zavadili o lampu a oba trestanci se svalili na zem.
Policisté mezi tím stačili k vězňům doběhnout. Smolaři tak skončili opět za mřížemi a ještě si pořádně namlátili.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz