Zpravodajství

Muž s chřipkou: návod k použití

Chudáček malinký, musíme se o něj postarat…

Když chytnete chřipku, je to zlé. Když ale chřipkou onemocní váš partner, je to konec světa!

Kam se hrabe péče o malé dítě…

Žena pro něj v tu chvíli přestane být milenkou. Musí být zejména jeho starostlivou matkou a současně pečující zdravotní sestřičkou, která slouží denní i noční.Nechceme ale vážnost skutečné chřipky zlehčovat. Má se samozřejmě ležet v postýlce a poctivě brát všechny medicínky, které nám lékař předepíše, ale mnohdy to není tak horké, jak se zdá.


1. Vyšetřete ho

Je to opravdu chřipka?

Muži mnohdy svou nemoc zveličují. I při obyčejné rýmě se tváří, jako kdyby onemocněli morem a cholerou dohromady.

Udělejte jednoduchý test a poznáte, jestli je situace vážná nebo zoufalá: na kraj postele umístěte bankovku větší hodnoty nebo ovladač počítačové hry a pozorujte ho. Když mu to nedá a tyto oblíbené věcičky si podá, není na tom vůbec zle. Jen má záchvat lenosti.


2. Litujte ho

Ženy toho vydrží spoustu - jsou zocelené depilací voskem, chozením na vysokých podpatcích nebo porody. Ale strategické je nedávat příliš najevo, jaké útrapy je člověk schopný vydržet. Buďte něžné, litujte ho, hlaďte ho. Kupte mu třeba lízátko nebo jeho milovaný komiks. Musí se cítit jako u maminky. Jen tak se bude rychleji uzdravovat.


3. Když se uzdraví

Teď je ten pravý čas, abyste si vybrala svou odměnu. Můžete mu naznačit, že kytička by vás potěšila a dovolená u moře zdraví jenom prospěje.


tn.cz/kat

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz