Zpravodajství

Jak přežít Valentýna, když jste single?

V pohodě, jako kdyby se nic nedělo...

Tak je to tu zase. Ze všech výloh se na nás valí růžová, srdíčka a medvídci. Valentýn opět dorazil. Svátek lásky je sice hezká věc, ale co když zrovna nemáte S KÝM ho slavit?Nesmutněte

A nezáviďte ostatním, když je to baví, ať si Valentýna užijí do sytosti.


Nevztekejte se, že Valentýn je vrchol komercionalizace lásky a ještě k tomu dovezený ze zámoří, nebuďte cyničtí k projevům lásky ostatních. Aspoň ušetříte za růžové blbostičky.Nechoďte tam, kde se to zamilovanými párečky jen hemží: na Valentýna si buď návštěvu restauračních zařízení odpusťte nebo si najděte takovou, která má "natruc“ otevřeno jen pro nezadané. POZOR! Zde existuje výrazná šance na seznámení a tím pádem i vyhlídka na to, že příští rok si Valentýna oslavíte "tuplem“!


Ignorujte ho

Přece nechcete, aby vám všechno kolem připomínalo, že vás nikdo nechce. Chovejte se, jako by 14. února byl den jako každý jiný.


Podvádějte

Před ostatními můžete vyprávět barvité historky o tom, jak vás tolik lidí miluje, že ani vlastně nevíte, s kým Valentýna slavit. Klidně si i sami kupte pro potěchu a útěchu i kytičku.

Užijte si to, že jste sám/a

S větším odstupem uznáte, že párečky se chovají opravdu bláhově a často si jen chtějí vynahradit to, co zanedbali přes rok. Nevěru plyšákem stejně nenapravíš…


Odcestuje!

Valentýn se slaví jen v některých zemích. Sluníčko a dovolená proti depresi jen prospěje.

tn.cz/kat

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz