Největší skandál České pošty za poslední léta skončil. Zloděj, který "stopil" skoro 40 tisíc zásilek, za mříže nepůjde.
Soudce mu uložil padesátitisícovou pokutu a dva roky se musí chovat vzorně, jinak půjde na rok do vězení.
Kromě toho muž, jehož totožnost nebyla zveřejněna, nesmí po dobu pěti let pracovat v poštovnictví.
Na zlodějské praktiky břeclavského pošťáka se přišlo loni v březnu, když dělníci na nádraží v Břeclavi našli skoro sedmdesát pytlů s nedoručenou poštou ze zahraničí.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz