APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

S autopilotem v Need for Speed: World Online

S autopilotem v Need for Speed: World Online
Zdroj: Oficiální zdroj

Nový obrázek ze hry odhalil některé novinky.

Oficiální internetové stránky přinesly nový obrázek z Need for Speed: World Online a informaci o tom, jak to ve hře bude s interfacem. Hráči si prý budou moci sami nastavit, jaké ukazatele uvidí a jaké údaje jim budou ukazovat. World Online klidně budete moci hrát v okně a tachometr, mapu, chat s ostatními hráči a další části herního interfacu si budete moci rozšoupat po ploše. Z obrázku také vyplývá, že ve World Online bude možné zapnout autopilota.

Need for Speed: World Online bude závodním MMO vyvíjené exkluzivně pro PC, které bude k dispozici zcela zdarma. Momentálně je hra ve fází betatestování a v Asii by měla vyjít koncem tohoto roku. Do Evropy a USA pak dorazí se zatím nespecifikovaným zpožděním.

lb, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz