Na ARO ve zlínské nemocnici skončil muž, kterého v neděli zasypala těžký sníh, jenž spadl ze střechy.
Zasypaného muže vyhrabali jeho příbuzní a zdálo se, že žádné vážnější zranění neutrpěl. Komplikace se ale dostavily o několik hodin později. V noci na pondělí se probudil a vstal. Náhle zkolaboval a ztratil vědomí.
"Zpočátku pacient v bezvědomí dýchal, jeho stav se ale náhle prudce zhoršil a došlo k zástavě srdce. Záchranáři okamžitě zahájili oživovací pokusy a podařilo se jim nakonec pacienta stabilizovat," řekla mluvčí záchranky Hana Polešáková.
“Po zajištění dýchacích cest muže transportovali s podezřením na polytrauma na oddělení ARO do Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně,“ dodala Polešáková.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz