V zemích, kde je zvykem jezdit na autobusu vismo, to jde velmi snadno.
Někdy je to vystoupení možná i nedobrovolné. Ale těžko říci, jak je to v tomto případě. Mnozí lidé jsou totiž na tento "příživnický" způsob cestování mnohdy zvyklí a svézt se zdarma kus cesty jim mnohdy za nějakou tu bouli a odřeninu stojí.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz