Člen městské policie v Prostějově přepadl v pátek hernu v ulici Libušinka. Už ho lapli.
Strážník nebyl při loupeži sám. Doprovázeli ho jeden muž a žena. K herně přijeli autem.
Zřejmě finanční potíže vedly strážníka městské policie Prostějov k několika přepadením. Naposledy v pátek 13. března napochodoval ve tři hodiny ráno do baru v ulici Libušinka v Prostějově.
S kuklou na hlavě a zbraní v ruce přinutil obsluhu i přítomné hosty zalehnout na podlahu a poté vzal tržbu. Spolu s komplici si v autě odvezl necelých 17 tisíc korun a láhev alkoholu.
Všichni pachatelé se k činu přiznali a byli obvinění z loupeže.
Podle policie se muž dopustil v letošním roce celkem tří přepadení.
Pachatel sloužil u městské policie pět let. Podle jeho nadřízeného za něj byla za celou dobu jedna jediná stížnost. "Pokud se prokáže, že náš strážník měl s přepadením cokoliv společného, bude okamžitě propuštěn. Takový člověk u nás nemá co dělat," prohlásil šéf prostějovské městské policie Jan Nagy.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz