Zpravodajství

Pozorování UFO v Česku přibývá, armáda prý nic neví

Pozorování UFO v Česku přibývá, armáda prý nic neví
Zdroj: oficiální zdroj

UFO a záhady s ním spojené nemusí být vždy jen o pozorování létajících předmětů. Mimozemským civilizacím jsou připisována i další díla.

Češi pozorovali na obloze stovky záhadných jevů, možných UFO. Některé se dosud nepodařilo objasnit. A armáda stále tvrdí, že žádné informace o neidentifikovatelných létajících objektech nemá.

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽNarodíl od britské armády, která pomalu začíná odhalovat některé zprávy o pozorování UFO, se čeští vojáci k podobnému kroku nechystají.
Neznámý letící předmět se podařilo zachytit amatérskému kameramanovi z Karlovarska. Na Božím Daru si chtěl natočit pár snímků větrné elektrárny a v tom se mu v záběru mihlo "UFO".

Zdroj: oficiální zdroj

Na další záběry se můžete podívat ZDE.


Velká záhada UFO se v Česku řešila nejednou. Nad Chebem proletěl záhadný svítící předmět. Úplně poprvé viděli lidé v Chebu čtyři neznámá světla 14. února 2009 a podruhé o tři dny později.

Zdroj: oficiální zdroj

Řešení nepřinesli ani zaměstnanci Řízení letového provozu z karlovarského letiště Olšová Vrata. Popřeli, že by vyfocená světla mohla patřit letícímu letadlu.


Další UFO v Česku "řádilo" ve Vrchlabí. Starší manželé viděli zářící objekt, který poletoval sem a tam po noční obloze. Druhý den se v místní školce objevil na trávníku černý kruh a v něm několik hub.


Sestřih dalších videí s neidentifikovatelnými létajícími předměty a mimozemšťany uvidíte tady:Podívejte se na tři největší a zatím nevysvětlené záhady:


Area 51


Asi nejdiskutovanějším tématem celého světa je takzvaná Area 51. V okolí tohoto místa jsme natáčeli. Hustá atmosféra zdejší krajiny by se dala krájet. Area 51 nese oficiální označení Výzkumné centrum leteckých sil, oddělení 3. Je to území na okraji rozsáhlého vyschlého jezera Groom Lake v jižní Nevadě ve Spojených státech.

Zdroj: oficiální zdroj

 

Area 51 je přísně střežená základna Amerických vzdušných sil, která vznikla už v roce 1957 jako výzkumné armádní středisko. Hory v okolí základny znemožňují její pozorování radarem. Spojené státy existenci místa potvrdily až v roce 1994.
 

Protože Americké vzdušné síly okolo Area 51 tolik tajnůstkaří, vznikl bezpočet dohadů a konspiračních teorií a také seznam možných a hlavně neobvyklých činností na této základně.
 

V Area 51 se údajně skladují a testují havarované stroje mimozemských civilizací, také se tu mají konat schůzky nebo jiná forma komunikace s mimozemšťany, nebo se tu má pracovat na technologiích k cestování časem.
 

Podle některých skeptiků je Area 51 dokonce místem, kde se mělo natočit přistání Apolla 11 na Měsíci.
 

V červenci 1996 prohlásil muž jménem Victor v pořadu rádia Coast to Coast AM, že vlastní videonahrávku výslechu mimozemšťana, kterou zkopíroval a propašoval z Oblasti 51. Na údajný záznam se můžete podívat zde.Rosswell 1957

Velká část městečka Rosswell pozorovala na začátku června 1947 zvláštní jevy na obloze. Nejspíš by u pouhého pozorování také zůstalo, ale druhého dne přijel pan Mc Brazel za místním šerifem, že mu cosi spadlo na ranč.
 

Šerif si myslel, že je to nějaký vojenský letoun, a tak se obrátil na vedení 509. bombardovací skupiny se sídlem právě v Rosswellu.
 

Armáda žádné cvičení nepotvrdila, ale přesto se na místo vydal major Jess March. Na místě zjistil, že materiál, který na ranč spadl, je opravdu zvláštní. Lehký, ale pevný. Dal se zmuchlat a sám se zase narovnal.
 

Do světa se okamžitě dostala informace o ztroskotání mimozemského plavidla na Zemi. Americká armáda to okamžitě popřela. Mnozí svědci se ale shodovali na tom, že místa dopadu neznámého předmětu byla dvě. Na jednom jen trosky a na druhém zbytek tělesa i s mimozemskou posádkou.
 

Kruhy v obilí

Podle stručných zpráv ve starých kronikách vídali kruhy v obilí lidé už v 17. století. Až od sedmdesátých let minulého století ale začaly vznikat stovky organizací, které se zabývají jejich výzkumem.


V současné době existuje několik teorií o jejich vzniku. Mohou to být lidé se s klonem k recesi, atmosférické jevy, vlastnosti půdního podloží a nebo energetický vliv sil planety Země, což je podle vědců nejpravděpodobnější.

Zdroj: oficiální zdroj

 

Také by se ale dalo uvažovat o možnosti, že se s námi mimozemská civilizace snaží komunikovat pomocí obrazců ve vegetaci. Základním nedostatkem této teorie je skutečnost, že se doposud nepodařilo "poselství“ mimozemšťanů rozluštit.
 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz