Zpravodajství

Dobročinná AUKCE: Kuchařová darovala obraz. Pomozte i vy

Pomozte i vy opuštěným psům, ke kterým byl osud lhostejný. Staňte se součástí velkého projektu, do kterého se zapojily i známé tváře.

 Tuto dobročinnou aukci zajišťuje moderátorka Televizních novin Renáta Czadernová a internetový zpravodajský server tn.cz. Výdělek dražby půjde na pomoc opuštěným psům, na které si jen málokdo vzpomene a kteří jsou často odsouzeni k doživotnímu žaláři za mřížemi útulků.

Psí útulky u nás často trpí nedostatkem peněz a zvířata zde žijí mnohdy hlava na hlavě.

Díky tomu projektu existuje alespoň malá možnost, jak jejich situaci zlepšit a opuštěným psům alespoň trochu zpříjemnit život.

Na stránkách tn.cz budeme pravidelně představovat dary známých osobností, které věnovaly do dražby, aby pomohly opuštěným zvířatům. Výtěžek každé dražby pak poputuje do vybraného útulku. Do aukce se může zapojit každý.

Výtěžek z této dražby poputuje do psího útulku v Přímětcích u Znojma.

Podívejte se na reportáž.Pomáhá i Miss World

Jednou z celebrit, která se rozhodla opuštěným zvířatům pomoci, je Taťána Kuchařová. Ta se v roce 2006 stala nejkrásnější ženou světa a od té doby sklízí úspěchy na přehlídkových molech.

Pro dobročinnou aukci věnovala Kuchařová obraz. Naivistické dílo namalované olejovými barvami je výtvorem její maminky. Obě ženy obraz také vlastnoručně podepsaly. Pro výherce se může stát vítaným bytovým doplňkem.Obraz můžete vydražit ZDE

Účastníci aukce se také mohou těšit na dárky, které do aukce věnovala Lucie Bílá. Několikanásobná zlatá slavice se podělila o sadu extravagantních šperků, která obsahuje náušnice, náhrdelník a náramek. Navíc přidala i svoji knihu Jen krátká návštěva potěší a CD Woman, obojí s podpisem populární zpěvačky.Šperky můžete vydražit ZDE

V aukci můžete získat i opravdový unikát – dres Tomáše Rosického s číslem 7, ve kterém střílel góly za anglický klub Arsenal v jedné z nejlepších fotbalových soutěží světa. Fandy nebo sběratele bezpochyby potěší, že fotbalová hvězda dres ozdobila vlastnoručním podpisem.Dres můžete vydražit ZDE

Pokud si chtějí udělat ženy radost, nebo je chtějí potěšit jejich mužské protějšky, mohou v aukci vydražit i další dárky od zlaté slavice Lucie Bílé. Nejoblíbenější česká zpěvačka věnovala výrazný stříbrný křížek na krk. A přidala i svoji knihu Jen krátká návštěva potěší a CD Woman, obojí s vlastnoručním podpisem.Dárky od Lucie Bílé můžete vydražit ZDE

Prostřednictvím našeho serveru se budete moct navíc přesvědčit o tom, že peníze z dražby skutečně skončily v útulcích, pro které byly určeny. Chystáme i reportáže, ve kterých navštívíme jednotlivé útulky a zjistíme, zda jim peníze alespoň trochu pomohly.

O připravovaných akcích se budete dozvídat prostřednictvím webu tn.cz.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz