Slavnostní otevření Památníku Dr. Emila Holuba dne 4.4.2009
ve 13hodin, v Holicích.
“Padesátník pro muzeum“ oslovil stovky lidí pro podporu muzea v Holicích, kde se vybralo cca 46tisíc korun na vypreparování nového exponátu čápa Marabu, velkoplošnou obrazovku s DVD přehrávačem, akvárium, herní pódium pro děti, na kterém si budou moci stavět africkou vesnici a přírodu. Celá akce bude zahájena úvodním proslovem panem starostou Mgr. Pavlem Hladíkem, dále odborník na Dr. Holuba pan PhDr. Kandert z Prahy, vystoupí děti z dětského domova, se svým programem a pozvání přijal i architekt David C Vávrů. Dále velvyslanec Jihoafrické Republiky.
Lidé si budou moci prohlédnout celou expozici zdarma.
Jste srdečně zváni a těšíme se na Vaši návštěvu v Holicích.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz