Muže, který se v centru Prahy promenádoval se sekerou, zadrželi strážníci. Předali jej do péče psychiatrů.
Muže se sekerou v ruce si všimli strážníci v úterý kolem 13:30 hodin. Muž kolem sebe sekerou mával, proto se k němu strážníci bez váhání vydali.
Sekeru mu strážníci sebrali dřív, než stačil někoho zranit. Poté muže prohledali a zjistili, že další zbraně u sebe nemá. Protože se muž choval pomateně, zavolali mu sanitku. Ta ho odvezla do psychiatrické léčebny.
Sekera hrála hlavní roli loni v černu také na zastupitelstvu ve Zdibech u Prahy. Tehdy si ji na jednání zastupitelů přinesl jeden z nich. Nakonec se zastupitelé poprali. Více čtěte TADY.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz