Neopatrnost při kouření v posteli se málem nevyplatila mladíkovi v Praze. Deka začala hořet.
Na mladém asi třicetiletém muži ve středu kolem půl deváté večer vzplála přikrývka, když kouřil v posteli v bytě ve Francouzské ulici na pražských Vinohradech.
Doutnající deku vyhodil na balkon, kde ji dohasili přivolaní hasiči.
"Oheň byl založen nedbalostí při kouření v posteli, nevznikla při něm žádná škoda," řekl vyšetřovatel pražských hasičů.
Hasiči pro jistotu zavolali záchranku s podezřením, jestli se muž, který byl v bytě sám, nenadýchal zplodin. "On však tvrdil, že mu nic není, seděl při tom na posteli a opět kouřil," doplnil vyšetřovatel.
Kouřit se nevyplácí ani na benzínce. Po típnutí mladíka pohltila ohnivá koule.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz