APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Zapálil si v posteli, málem uhořel. Musel si dát další cigaretu

Neopatrnost při kouření v posteli se málem nevyplatila mladíkovi v Praze. Deka začala hořet.

Na mladém asi třicetiletém muži ve středu kolem půl deváté večer vzplála přikrývka, když kouřil v posteli v bytě ve Francouzské ulici na pražských Vinohradech.

Doutnající deku vyhodil na balkon, kde ji dohasili přivolaní hasiči.


 

"Oheň byl založen nedbalostí při kouření v posteli, nevznikla při něm žádná škoda," řekl vyšetřovatel pražských hasičů.

Hasiči pro jistotu zavolali záchranku s podezřením, jestli se muž, který byl v bytě sám, nenadýchal zplodin. "On však tvrdil, že mu nic není, seděl při tom na posteli a opět kouřil," doplnil vyšetřovatel.

Kouřit se nevyplácí ani na benzínce. Po típnutí mladíka pohltila ohnivá koule.

 

muf, tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz