Zpravodajství

Třináctileté Magdě z Mostu se narodilo dítě. Bydlí v dětském domově

Třináctileté Magdě z Mostu se narodilo dítě. Bydlí v dětském domově
Zdroj: oficiální zdroj

Magdě se dcerka Vanesa narodila, když jí bylo 13 let. Teď obě děvčátka bydlí v mosteckém dětském domově.

Do jiného stavu přišla Magda když jí bylo 13 let a chodila do šesté třídy základní školy. Otcem skoro roční Vanesy je o tři roky starší chlapec. Magda se s ním stýká jen příležitostně a jeho čeká soud za pohlavní styk s nezletilou.
 

Rodiče Magdy nemají peníze, aby jí pomáhali starat se o miminko, a tak mladičká maminka i s dcerou bydlí v dětském domově, píše čtvrteční Blesk. Chodí do sedmé třídy a s péčí o dítě jí pomáhají vychovatelky.
 

Magda sní o tom, že se v 16 letech vrátí i s Vanesou domů ke svým rodičům.

Děti mají děti

Magda není žádným unikátem. Známým případem mladé maminky je patnáctiletá Chantelle Stedman, která dlouho tvrdila, že otcem jejího dítěte je třináctiletý Alfie. Že tomu tak není, ukázaly až testy DNA. Podrobnosti ZDE.

Podívejte se na video mladé rodiny

Třináctiletá Kathrin a patnáctiletý Christian se nedávno stali rodiči krásné holčičky. Němečtí školáci se poznali před rokem a byla to prý láska na první pohled. Než si třináctiletá Kathrin stihla zajít ke gynekologovi pro antikoncepci, byla už "v tom“.

Oba milenci chodí teprve na základní školu, kde se také poznali. Christian je z deváté a Kathrin navštěvovala šestou třídu. Teď kvůli dítěti studium přerušila a stará se o miminko na mateřské dovolené. "Nikdy jsem neuvažovala o potratu,“ vzpomíná Kathrin. Více ZDE.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz